Rejs statkiem

Dodano: 01.04.2021 07:21:09

Rejs statkiem, gondolą lub katamaranem - pełna gama mobilności w naszej wyszukiwarce.

Zwiedzanie z perspektywy rzeki to duża atrakcja dla dorosłych i najmłodszych. W kategorii pojazdy wodne znajdują się pojazdy do wynajęcia z operatorem oraz do samodzielnego użytku. Wybierz sam najlepszą opcję w interesującym Cię regionie.

Pojazdy z napędem elektrycznym

Dodano: 29.03.2021 18:15:33

Pragniemy, aby wyszukiwanie ofert pojazdów do wynajmu z napędem elektrycznym stało się łatwe i dostępne

Każda kategoria pojazdów posiada filtr do selekcji pojazdów według rodzaju paliwa, w tym pojazdy hybrydowe i wodorowe. Dokładamy starań, aby wkład wypożyczalni w promowanie ekologicznych rozwiązań był zauważany .

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Dodano: 22.03.2021 19:40:32

Nasz portal gości pierwszą wypożyczalnię rowerów. Kartuzy, region Gdańsk, Trójmiasto - atrakcyjny turystycznie region, pełen malowniczych widoków.

Rowery elektryczne zyskują coraz większe grono użytkowników. Pasjonaci rowerowej jazdy, którzy cenią sobie zarówno wygodę jak i szybkość na pewno będą zadowoleni z możliwości jakie daje rower elektryczny. Dzięki akumulatorowi i silnikowi możemy szybko poruszać się po zakorkowanym mieście oraz wygodnie pokonywać nawet najdłuższe szlaki turystyczne. Poznaj oferty wynajmu wygodnych rowerów elektrycznych, damskich oraz męskich.

Wyszukiwarka pojazdów do wynajmu

Dodano: 26.02.2021 13:05:55

Wspólnie z wypożyczalniami tworzymy miejsce, które ułatwia przeglądanie dostępnych ofert wynajmu, przeglądanie dostępnych rozwiązań w zależności od potrzeb.

Portal ułatwia przeglądanie dostępnych ofert wynajmu, przeglądanie dostępnych rozwiązań w zależności od potrzeb i regionu. Renterin.com wspiera odkrywanie nowych możliwości, nowych propozycji branży rent & sharing. Przy tym wszystkim nie zapominamy o ekologii, promując wynajem w sytuacji, gdy posiadanie pojazdu na własność nie jest niezbędne. Jedną z funkcjonalności jest również filtrowanie pojazdów po rodzaju napędu np. silnik elektryczny lub hybrydowy.

Wypożyczalnia samochodów, wypożyczalnia jachtów ..

Dodano: 02.02.2021 20:36:54

Nowe oferty wynajmu prezentują u nas kolejne wypożyczalnie. Wspólnie z wypożyczalniami pomagamy wyszukiwać najciekawsze rozwiązania rent & sharing.

Dokładamy starań, aby nasza wyszukiwarka była przyjaznym narzędziem dla tych, których poszukują konkretnych rozwiązań, lub po prostu chcieliby odkryć nowe możliwości. Prezentowane pojazdy posegregowaliśmy według kategorii, ale można również przeszukiwać ogłoszenia według dowolnej frazy. W celu weryfikacji dostępnych ofert w danym regionie polecamy skorzystanie z naszej mapki. Wyróżnia nas to, że łączymy użytkowników naszego systemu bezpośrednio z wypożyczalniami bez zbędnego pośrednictwa.

Renterin.com dla wypożyczalni pojazdów - START

Dodano: 09.01.2021 17:54:31

Zaczynamy pracę, aby połączyć właścicieli pojazdów bezpośrednio z użytkownikami

Działamy z myślą o zmieniającym się świecie, potencjale idei współdzielenia i korzystania z pojazdów, których nie trzeba być właścicielem.