Wypożyczalnia motocykli

Dodano: 27.07.2021 21:26:12

Przedstawiamy ofertę libertyrental.pl

Liberty Rental, to usługa sieci salonów Liberty Motors, polegająca na terminowym wynajmie jednośladów. W naszej ofercie można zobaczyć tylko niezawodne i topowe marki na rynku motocyklowym. Jak wynająć? To bardzo proste! Wystarczy, że wybierzesz interesujący cię model z naszej oferty i wypełnisz wszystkie potrzebne pola formularza, które pozwolą zarezerwować Ci twój jednoślad. Gdzie mogę odebrać motocykl? Pojazd możesz odebrać w jednej z 4 naszych lokalizacji po uprzednim potwierdzeniu dostępności. Aktualnie Liberty Rental obsługują salony Liberty Motors w Warszawie, Wrocławiu, Piasecznie oraz Łodzi.

Wypożyczalnia jachtów motorowych

Dodano: 17.05.2021 08:38:51

Zarezerwuj jacht na Mazurach od jachttravel.pl

Zarezerwuj jacht na Mazurach. Nasze łodzie motorowe gwarantują wysoki standard, zapewniają łatwy dostęp do pięknych krajobrazów Wielkiego Szlaku Jezior Mazurskich i nie wymagają od Państwa specjalnych umiejętności żeglarskich. Do ich prowadzenia nie potrzeba żadnych uprawnień. Nie ma piękniejszego rejonu w Polsce latem niż Kraina Tysiąca Jezior. Spędzenie urlopu na jachcie na Mazurach to najlepszy sposób, żeby nacieszyć się pięknem lasów, urokiem jezior o krystalicznej wodzie, a przy okazji skorzystać także z atrakcji w Mikołajkach – turystycznej stolicy regionu. Nasza przystań znajduje się w samym sercu Krainy Wielkich Jezior Mazurskich – najlepszym miejscu do letniego żeglowania, które pozwala cieszyć się wszystkimi zaletami Mazur. Port Millennium z naszymi jachtami przy kejach to ustronne miejsce 16 km na północ od Mikołajek. To cichy zakątek blisko natury, ale tętniące życiem Mikołajki znajdują się stosunkowo blisko. Rezerwacja jachtów na Mazurach to atrakcyjny pomysł na cały urlop lub weekendowy wypad. Nasze łodzie motorowe są przystosowane do wygodnego spędzenia dłuższego czasu na wodzie. Mają wygodne kajuty, każda z własną łazienką, przytulny salon z aneksem kuchennym, zadaszenie na wypadek upału i ogrzewanie na wypadek chłodnych wieczorów. Nasze łodzie są odpowiednie dla rodzin z dziećmi, grup przyjaciół czy szukających prywatności par. Czarter jachtu na Mazurach to dobry wybór nie tylko dla żeglarzy, na naszych łodziach świetnie odnajdą się także osoby bez doświadczenia w żeglowaniu. Łodzie motorowe bez patentu wynajmowane od Jachttravel może bez obaw prowadzić każdy dorosły po krótkim przeszkoleniu w marinie. Osoby, które nigdy nie żeglowały, zwykle dość łatwo radzą sobie za sterem, co może być dobrym wstępem do zaawansowanego żeglarstwa. Nasze jachty na Mazurach można rezerwować przez cały rok. Wystarczy sprawdzić ich dostępność przez internet – na stronie głównej znajduje się łatwa w obsłudze wyszukiwarka naszych jachtów na Mazurach.

Rejs statkiem

Dodano: 01.04.2021 07:21:09

Rejs statkiem, gondolą lub katamaranem - pełna gama mobilności w naszej wyszukiwarce.

Zwiedzanie z perspektywy rzeki to duża atrakcja dla dorosłych i najmłodszych. W kategorii pojazdy wodne znajdują się pojazdy do wynajęcia z operatorem oraz do samodzielnego użytku. Wybierz sam najlepszą opcję w interesującym Cię regionie.

Pojazdy z napędem elektrycznym

Dodano: 29.03.2021 18:15:33

Pragniemy, aby wyszukiwanie ofert pojazdów do wynajmu z napędem elektrycznym stało się łatwe i dostępne

Każda kategoria pojazdów posiada filtr do selekcji pojazdów według rodzaju paliwa, w tym pojazdy hybrydowe i wodorowe. Dokładamy starań, aby wkład wypożyczalni w promowanie ekologicznych rozwiązań był zauważany .

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych

Dodano: 22.03.2021 19:40:32

Nasz portal gości pierwszą wypożyczalnię rowerów. Kartuzy, region Gdańsk, Trójmiasto - atrakcyjny turystycznie region, pełen malowniczych widoków.

Rowery elektryczne zyskują coraz większe grono użytkowników. Pasjonaci rowerowej jazdy, którzy cenią sobie zarówno wygodę jak i szybkość na pewno będą zadowoleni z możliwości jakie daje rower elektryczny. Dzięki akumulatorowi i silnikowi możemy szybko poruszać się po zakorkowanym mieście oraz wygodnie pokonywać nawet najdłuższe szlaki turystyczne. Poznaj oferty wynajmu wygodnych rowerów elektrycznych, damskich oraz męskich.

Wyszukiwarka pojazdów do wynajmu

Dodano: 26.02.2021 13:05:55

Wspólnie z wypożyczalniami tworzymy miejsce, które ułatwia przeglądanie dostępnych ofert wynajmu, przeglądanie dostępnych rozwiązań w zależności od potrzeb.

Portal ułatwia przeglądanie dostępnych ofert wynajmu, przeglądanie dostępnych rozwiązań w zależności od potrzeb i regionu. Renterin.com wspiera odkrywanie nowych możliwości, nowych propozycji branży rent & sharing. Przy tym wszystkim nie zapominamy o ekologii, promując wynajem w sytuacji, gdy posiadanie pojazdu na własność nie jest niezbędne. Jedną z funkcjonalności jest również filtrowanie pojazdów po rodzaju napędu np. silnik elektryczny lub hybrydowy.

Wypożyczalnia samochodów, wypożyczalnia jachtów ..

Dodano: 02.02.2021 20:36:54

Nowe oferty wynajmu prezentują u nas kolejne wypożyczalnie. Wspólnie z wypożyczalniami pomagamy wyszukiwać najciekawsze rozwiązania rent & sharing.

Dokładamy starań, aby nasza wyszukiwarka była przyjaznym narzędziem dla tych, których poszukują konkretnych rozwiązań, lub po prostu chcieliby odkryć nowe możliwości. Prezentowane pojazdy posegregowaliśmy według kategorii, ale można również przeszukiwać ogłoszenia według dowolnej frazy. W celu weryfikacji dostępnych ofert w danym regionie polecamy skorzystanie z naszej mapki. Wyróżnia nas to, że łączymy użytkowników naszego systemu bezpośrednio z wypożyczalniami bez zbędnego pośrednictwa.

Renterin.com dla wypożyczalni pojazdów - START

Dodano: 09.01.2021 17:54:31

Zaczynamy pracę, aby połączyć właścicieli pojazdów bezpośrednio z użytkownikami

Działamy z myślą o zmieniającym się świecie, potencjale idei współdzielenia i korzystania z pojazdów, których nie trzeba być właścicielem.