Dziękujemy że chcesz do nas dołączyć i dodawać ogłoszenia na naszym portalu. Zanim to zrobisz prosimy o podanie kliku podstawowych informacji, aby klienci mogli się z Tobą kontaktować. Rejestracja jest darmowa i do niczego Cię nie zobowiązuje.
Uwaga ! To Twoje dane prywatne. Nie pojawią się w żadnym dostępnym publicznie miejscu tego portalu. Służą jedynie do zidentyfikowania użytkownika przy logowaniu i w kontaktach z Administracją lub pomocą techniczną.
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
Uwaga ! To Twoje dane publiczne. Mogą pojawić się w wystawionych przez Ciebie ofertach urządzeń do wynajmu. Prosimy o podanie takich danych, aby aby umożliwić kontakt z Klientami. Jeżeli nie jesteś płatnikiem podatku VAT, pozostaw pole VAT puste.
Uwaga ! To miejsce gdzie oferujesz swoje urządzenie do wynajmu. Wybierz swój adres z listy, abyśmy mogli precyzyjnie zlokalizować lokację urządzenia. Sprawdź, czy zaznaczona lokacja na mapie jest prawidłowa. Pozwoli to prawidłowo lokalizować Twoje urządzenie w wynikach wyszukiwania. Jeżeli oferujesz swoje urządzenia w więcej niż jednym miejscu, będziesz mógł je dodać po rejestracji.