Opis
Liberty Rental, to usługa sieci salonów Liberty Motors, polegająca na terminowym wynajmie jednośladów.

W naszej ofercie można zobaczyć tylko niezawodne i topowe marki na rynku motocyklowym.

Szybki i bezproblemowy wynajem
Szeroki wybór motocykli i skuterów
Dodatkowe wyposażenie motocyklisty
Ubezpieczenie przez cały okres najmu

Kolejna generacja modelu Diavel opiera się na kluczowych koncepcjach estetycznych swojego poprzednika, prezentuje je jednak w nowym świetle. Cechą charakterystyczną designu Diavel 1260 S jest masa przeniesiona na przód, która nadaje motocyklowi agresywną postawę, dopełnioną przez opływowy tył i masywną tylną oponę o szerokości 240 mm.

Pokrywy zbiornika paliwa wykonane są z blachy. Są one smuklejsze w strefie kontaktu z siedziskiem, aby poprawić ergonomię kierowcy. Dwa duże wloty powietrza ze szczotkowanego aluminium, będące rozwinięciem koncepcji z pierwszego Diavela, nadają maszynie wyjątkowy charakter. Krótki, niewielki ogon mieści wysuwany uchwyt pasażera i zestaw świateł, dzięki czemu tył Diavel 1260 S utrzymany jest w lekkim, sportowym stylu, który wyraźnie kontrastuje z mocnym przodem.

Charakter przodu motocykla określa reflektor LED z charakterystycznym światłem do jazdy dziennej w kształcie odwróconej podkowy. Kolejny ciekawy i charakterystyczny dla tego modelu zabieg, to umieszczenie przednich kierunkowskazów w bocznych osłonach chłodnicy. Silnik i rama również odgrywają ważną rolę stylistyczną dzięki swoim niepowtarzalnym, dostojnym konturom. Siła wizerunku Diavela 1260 S to znakomicie dobrane szczegóły, które odkrywamy obchodząc motocykl dookoła. Dostępne dla wersji S wzory malowania to Sandstone Grey z czarną ramą i kołami, Thrilling Black & Dark Stealth z czerwoną ramą i czarnymi obręczami, a także Ducati Red z białymi grafikami, czerwoną ramą i czarnymi felgami. Kolejny dodatek podnoszący walory wizualne to siodło o specjalnym wzorze wykończenia.
Szczegóły pojazdu
Marka

INNY

Model

INNY

Przybliżony przebieg

BRAK DANYCH

Rok budowy

2021

Paliwo

BENZYNOWY

Szczegóły ogłoszenia
Do samodzielnego użytku

TAK

Wynajem tylko z kierowcą/operatorem

NIE

Wymagane specjalne uprawnienia

TAK

Możliwy zwrot w innym miejscu

NIE

Dostarczenie

NIE

Dostarczenie zakres

0 km

Odbiór

NIE

Odbiór zakres

0 km

Liberty Rental
Ogłoszenia Partnera
Orientacyjny cennik wynajmu
Minuta od: -
Godzina od: -
Doba od: 449,00
Tydzień od: -
Miesiąc od: -
Rok od: -
Weekend od: 899,00
Ceny brutto w: PLN
Akceptowane płatności