Opis
Poznajcie się dobrze – oto SPECIALIZED TURBO LEVO, najlepszy rower elektryczny na świecie! Oferuje doznania na najwyższym poziomie. Jest piekielnie mocny, stabilny, wspaniały. Przełamcie swoje limity na najpiękniejszych karkonoskich trasach! Połączcie odpoczynek z niesamowitą przygodą, której nigdy wcześniej nie przeżyliście.

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych EMOTIV BIKES KARPACZ zaprasza wszystkich rowerowych maniaków na dzikie wycieczki po Karkonoszach! Sami wiecie, ile pozytywnej energii potrafią zapewnić te dwa kółka. Przetestuj TURBO LEVO i pokochaj go tak samo jak my. Po całym dniu jazdy na tym ebiku masz ochotę na jeszcze więcej. Spróbuj.. a przekonasz się, jak mocno to wkręca.

Obszar działań:

Pasmo Rowerowe Olbrzymy
Karpacz - Szklarska Poręba
Borowice - Piechowice - Przesieka
Rudawy Janowickie

POLECANE TRASY

Na ścieżkach Pasma Rowerowego Olbrzymy sprawdzicie siłę swojego charakteru! Dojedziecie do nich Drogą Chomontową od Karpacza Górnego. To łatwa trasa z pięknymi widokami, idealna na rozgrzewkę przed wjazdem na trasy Olbrzymów, które rozciągają się między Borowicami, Przesieką a Piechowicami. Każda z nich różni się od siebie długością i ukształtowaniem terenu. Są to trasy, na których z TURBO LEVO stworzycie idealny duet. Łapcie więc kaski, ochraniacze i doświadczajcie tych emocji razem z nami.

Odwiedź nasz Instagram i zdobądź 10% rabatu!*
*Dołącz do obserwujących nasz profil emotivbikes na Instagramie, polub kilka zdjęć i zostaw komentarz. Gotowe! Do 3 godzin wyślemy ci kod rabatowy.
Szczegóły pojazdu
Marka

INNY

Model

INNY

Przybliżony przebieg

BRAK DANYCH

Rok budowy

2021

Paliwo

ELEKTRYCZNY

Szczegóły ogłoszenia
Do samodzielnego użytku

TAK

Wynajem tylko z kierowcą/operatorem

NIE

Wymagane specjalne uprawnienia

NIE

Możliwy zwrot w innym miejscu

NIE

Dostarczenie

NIE

Dostarczenie zakres

0 km

Odbiór

NIE

Odbiór zakres

0 km

Emotiv Bikes
Ogłoszenia Partnera
Orientacyjny cennik wynajmu
Minuta od: -
Godzina od: -
Doba od: 240,00
Tydzień od: 220,00
Miesiąc od: -
Rok od: -
Weekend od: 260,00
Ceny brutto w: PLN
Akceptowane płatności