Opis
Jeden z największych statków pasażerskich we Wrocławiu. “Rusałka” posiada dwa pokłady: duży, półotwarty, słoneczny, z którego można podziwiać widoki, oraz zadaszony, który doskonale chroni przed ewentualnym wiatrem, deszczem i zimnem. Posiada duży salon, który można w kilka minut zmienić w salę konferencyjną z projektorem, ekranem i nagłośnieniem lub na parkiet taneczny. Statek posiada również salę gastronomiczną, bar i dwie toalety. Jednostka, dzięki swej konstrukcji pozwala na dowolną konfigurację eventową. Na statku do dyspozycji nagłośnienie i oświetlenie dyskotekowe.
Możliwość zapewnienia pełnego cateringu. Polecamy posiłki w oparciu o kuchnie z całego Świata jak i również w oparciu o grilla.
Statek można dowolnie udekorować budując nastrój stosowny do okazji. Balony? Maszyna do baniek? Kwiaty? Wszystko jest tutaj możliwe.
Statek Rusałka wyśmienicie nadaje się się na imprezy firmowe (zarówno integracyjne jak i szkoleniowe), rejsy klubowe i taneczne, wesela i śluby, komunie i chrzty, koncerty, urodziny i imieniny, integracje międzykulturowe.
Szczegóły pojazdu
Marka

INNY

Model

INNY

Przybliżony przebieg

BRAK DANYCH

Rok budowy

2021

Paliwo

INNY

Szczegóły ogłoszenia
Do samodzielnego użytku

TAK

Wynajem tylko z kierowcą/operatorem

TAK

Wymagane specjalne uprawnienia

TAK

Możliwy zwrot w innym miejscu

TAK

Dostarczenie

TAK

Dostarczenie zakres

10 km

Odbiór

NIE

Odbiór zakres

0 km

StatekWroclaw.pl
Ogłoszenia Partnera
Orientacyjny cennik wynajmu
Minuta od: -
Godzina od: 790,00
Doba od: -
Tydzień od: -
Miesiąc od: -
Rok od: -
Weekend od: -
Ceny brutto w: PLN
Akceptowane płatności