Opis
Loty widokowe

Loty zaręczynowe

Loty ślubne

Loty integracyjne

Usługi lotnicze

Szkolenia lotnicze

LARS HELICENTER od 2009 roku posiada certyfikaty umożliwiające wykonywanie obsługi technicznej (PART-145) oraz Zarządzania Ciągłą Zdatnością do Lotu (PART-M) śmigłowców Robinson R44, R66 oraz samolotów TECNAM P2002 oraz P2006T.

Nasza firma jako jedna z nielicznych w Polsce posiada Certyfikat Przewoźnika Lotniczego (AOC) wydanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Gwarantuje to najwyższy poziom bezpieczeństwa w przewozach lotniczych.

Spojrzenie na świat z góry jest niezapomnianym wrażeniem, które chciałoby się powtarzać jak najczęściej. Jeszcze kilka lat temu było ono zarezerwowane jedynie dla pilotów i najbogatszych ludzi… Teraz i Ty możesz zasmakować wolności w zupełnie innym wymiarze. W naszej ofercie znajduje się:– lot widokowy helikopterem na wyłączność dla 3 osób.

Zaręczyny i ślub to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, dlatego warto przeżyć je w na prawdę wyjątkowy sposób. Jeśli zastanawiasz się jak zaskoczyć swoją wybrankę, zabierz ją na lot helikopterem i spraw, że jej serce zabije jeszcze szybciej.

Loty widokowe z powodzeniem uatrakcyjniają wszelkiego rodzaju imprezy firmowe. Jest to wspaniały sposób na integrację pracowników poprzez posiadanie wspólnych lotniczych wspomnień.

15 minutowy lot już od 249 zl.

Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły pojazdu
Marka

INNY

Model

INNY

Przybliżony przebieg

BRAK DANYCH

Rok budowy

2018

Paliwo

INNY

Szczegóły ogłoszenia
Do samodzielnego użytku

TAK

Wynajem tylko z kierowcą/operatorem

TAK

Wymagane specjalne uprawnienia

NIE

Możliwy zwrot w innym miejscu

NIE

Dostarczenie

TAK

Dostarczenie zakres

500 km

Odbiór

NIE

Odbiór zakres

0 km

Helicenter.pl
Ogłoszenia Partnera
Orientacyjny cennik wynajmu
Minuta od: -
Godzina od: 3000,00
Doba od: -
Tydzień od: -
Miesiąc od: -
Rok od: -
Weekend od: -
Ceny brutto w: PLN
Akceptowane płatności