Opis
Zapraszamy do wypożyczalni sprzętu wodnego Boat&Bike w samym centrum Gdańska. Dostępne przez cało lato i jeszcze dłużej, dostosowujemy się z ofertą do naszych Gości oraz obowiązujących warunków pogodowych. W swojej ofercie posiadamy motorowery wodne – napędzane silnikiem oraz dla tych nieco bardziej imprezowych, Party Boat. Do państwa dyspozycji proponujemy również Łodzie turystyczne 5-6 osobowe, Craig Cat, Spead Boat, House Boat i House Boat XS. Więcej informacji o ofercie znajdziecie Państwo w zakładce oferta, a wszelkie informacje dotyczące rejsów w zakładce trasy turystyczne. W przypadku pytań prosimy o telefon – informacje dotyczące numerów znajdują się w zakładce kontakt.

Skorzystać może każdy. Zapraszamy rodziny z dziećmi (osoby, które nie ukończyły 18-tego roku życia tylko pod opieką dorosłych), tych młodszych i tych starszych, a do współpracy również wszystkie instytucje i dobre firmy, chcące w ten oryginalny sposób nagrodzić swoich pracowników – Rejsy Gdańsk

Do popływania naszymi jednostkami nie potrzeba żadnych patentów ani innych uprawnień. Zapewniamy fachowy instruktaż tak w zakresie bezpieczeństwa jak i techniki obsługi tych wyjątkowych łodzi. Organizujemy Rejsy po Motławie w Gdańsku.

Cennik zależny od sezonu
Szczegóły pojazdu
Marka

INNY

Model

INNY

Przybliżony przebieg

BRAK DANYCH

Rok budowy

2020

Paliwo

BENZYNOWY

Szczegóły ogłoszenia
Do samodzielnego użytku

TAK

Wynajem tylko z kierowcą/operatorem

NIE

Wymagane specjalne uprawnienia

TAK

Możliwy zwrot w innym miejscu

NIE

Dostarczenie

NIE

Dostarczenie zakres

0 km

Odbiór

NIE

Odbiór zakres

0 km

Boat&Bike
Ogłoszenia Partnera
Orientacyjny cennik wynajmu
Minuta od: -
Godzina od: 490,00
Doba od: 2350,00
Tydzień od: -
Miesiąc od: -
Rok od: -
Weekend od: -
Ceny brutto w: PLN
Akceptowane płatności