Opis
MARZYSZ O WYPRAWIE ROWEROWEJ, LECZ BRAK CI ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU?
Wypożyczenie roweru elektrycznego jest prostsze, niż myślisz!

Sprawdź, co oferuje nasza wypożyczalnia e-bike. Zapoznaj się z naszą najnowszą kolekcją rowerów elektrycznych. Wybierz dla siebie odpowiedni model, a jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami – pomożemy. Wypełnij formularz rezerwacyjny lub odwiedź naszą siedzibę przy ulicy Kamiennej 43D w Krakowie. Odbierz rower elektryczny i ruszaj w drogę!

Nasza wypożyczalnia rowerów e-bike to gwarancja najwyższej jakości w przystępnych cenach. Nie uznajemy przeciętności ani wymuszonych kompromisów. Zapewniamy sprawdzony sprzęt wiodących producentów i niezbędne zaplecze serwisowe, a jeśli tylko tego potrzebujesz, zajmiemy się również organizacją i ubezpieczeniem Twojej wyprawy.

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych - cennik wynajmu

Nasze rowery elektryczne i inny sprzęt wypożyczamy na minimum 1 dzień. Koszt wynajmu roweru e-bike zależy od wybranego przez Ciebie modelu i okresu, na jaki go potrzebujesz. Dodatkowo możesz wypożyczyć dobrej jakości kask (20 zł za dzień), plecak (20 zł za dzień), pedały zatrzaskowe w systemie SPD (bezpłatnie). Peak Ride to również wypożyczalnia bagażników dachowych, zatem w jednym miejscu skompletujesz cały niezbędny sprzęt do zrealizowania wyprawy dla całej rodziny.

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 10.00-19.00;
w soboty od 10.00 do 15.00;
możliwy odbiór i zwrot poza podanymi godzinami, również w niedzielę. Szczegóły ustalamy indywidualnie, prosimy o kontakt telefoniczny.

Scott Strike eRide 940
Chcesz zjechać z drogi? Dzięki zupełnie nowej konstrukcji Strike eRIDE 940 jest definicją komfortu dla rowerów e-MTB z pełnym zawieszeniem. Najnowocześniejsza integracja wysokiej klasy komponentów z zupełnie nową jednostką napędową Bosch zapewniają solidny wybór na każdą wycieczkę.
Szczegóły pojazdu
Marka

INNY

Model

INNY

Przybliżony przebieg

BRAK DANYCH

Rok budowy

2020

Paliwo

ELEKTRYCZNY

Szczegóły ogłoszenia
Do samodzielnego użytku

TAK

Wynajem tylko z kierowcą/operatorem

NIE

Wymagane specjalne uprawnienia

NIE

Możliwy zwrot w innym miejscu

NIE

Dostarczenie

NIE

Dostarczenie zakres

0 km

Odbiór

NIE

Odbiór zakres

0 km

Peak Bike
Ogłoszenia Partnera
Orientacyjny cennik wynajmu
Minuta od: -
Godzina od: 100,00
Doba od: 260,00
Tydzień od: -
Miesiąc od: -
Rok od: -
Weekend od: -
Ceny brutto w: PLN
Akceptowane płatności