Opis
Nasza wypożyczalnia rowerów elektrycznych znajdująca się w urokliwym mieście Świeradów Zdrój to miejsce, gdzie poczujesz naszą miłość do rowerów i wszystkiego, co się z nimi wiąże. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz wynajem był maksymalnie komfortowy i satysfakcjonujący dla każdego naszego klienta. Kuszą Cię Izery i Karkonosze? Podpowiemy co i jak, daleko wykraczając poza wybór roweru. Znamy te okolice i chętnie podzielimy się wiedzą. Nie zapominaj, że nasze rowery elektryczne są nowoczesne i innowacyjne - Twoja podróż będzie więc bardzo komfortowa. A wszystko to w bardzo przyjemnych dla kieszeni cenach. Nie wierzysz? Sprawdź nasz cennik. Jest wiele powodów, by do nas przyjść - nasze wypożyczalnia to miejsce stworzone po to, byś udał się na przejażdżkę marzeń.

Rowery ze strefy VIP są przeznaczone dla osób, które stawiają wysokie oczekiwania co do bezpieczeństwa i wygody, ponieważ zastosowane w nich zaawansowania techniczne zapewnią imponującą prędkość nie tracąc kontroli.

Rowery elektryczne (E-Bike) to idealny wstęp do jazdy po singletrackach. Silnik SyncDrive Sport zapewnia wspomaganie do 350 procent, regulowany dzięki aplikacji E-bike Gianta. Akumulator EnergyPak 625 lub 500 Wh pozwala pokonywać dłuższe dystanse i doświadczać więcej.

Rowery elektryczne (VIP) i rowery górskie to najnowszej klasy sprzęt, który możesz wypożyczyć w mieście Świeradów Zdrój. To miejsce idealne do rozpoczęcia swojej rowerowej przygody i wyruszenia w malownicze góry Izerskie i Karkonosze.

GIANT REIGN 29 2 2021
GIANT STANCE 29 2 2021
Szczegóły pojazdu
Marka

INNY

Model

INNY

Przybliżony przebieg

BRAK DANYCH

Rok budowy

2021

Paliwo

INNY

Szczegóły ogłoszenia
Do samodzielnego użytku

TAK

Wynajem tylko z kierowcą/operatorem

NIE

Wymagane specjalne uprawnienia

NIE

Możliwy zwrot w innym miejscu

NIE

Dostarczenie

NIE

Dostarczenie zakres

0 km

Odbiór

NIE

Odbiór zakres

0 km

LechSport
Ogłoszenia Partnera
Orientacyjny cennik wynajmu
Minuta od: -
Godzina od: -
Doba od: 150,00
Tydzień od: -
Miesiąc od: -
Rok od: -
Weekend od: -
Ceny brutto w: PLN
Akceptowane płatności