Opis
MARZYSZ O WYPRAWIE ROWEROWEJ, LECZ BRAK CI ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU?
Wypożyczenie roweru elektrycznego jest prostsze, niż myślisz!

Sprawdź, co oferuje nasza wypożyczalnia e-bike. Zapoznaj się z naszą najnowszą kolekcją rowerów elektrycznych. Wybierz dla siebie odpowiedni model, a jeśli potrzebujesz porady, skontaktuj się z nami – pomożemy. Wypełnij formularz rezerwacyjny lub odwiedź naszą siedzibę przy ulicy Kamiennej 43D w Krakowie. Odbierz rower elektryczny i ruszaj w drogę!

Nasza wypożyczalnia rowerów e-bike to gwarancja najwyższej jakości w przystępnych cenach. Nie uznajemy przeciętności ani wymuszonych kompromisów. Zapewniamy sprawdzony sprzęt wiodących producentów i niezbędne zaplecze serwisowe, a jeśli tylko tego potrzebujesz, zajmiemy się również organizacją i ubezpieczeniem Twojej wyprawy.

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych - cennik wynajmu

Nasze rowery elektryczne i inny sprzęt wypożyczamy na minimum 1 dzień. Koszt wynajmu roweru e-bike zależy od wybranego przez Ciebie modelu i okresu, na jaki go potrzebujesz. Dodatkowo możesz wypożyczyć dobrej jakości kask (20 zł za dzień), plecak (20 zł za dzień), pedały zatrzaskowe w systemie SPD (bezpłatnie). Peak Ride to również wypożyczalnia bagażników dachowych, zatem w jednym miejscu skompletujesz cały niezbędny sprzęt do zrealizowania wyprawy dla całej rodziny.

Godziny otwarcia:

od poniedziałku do piątku 10.00-19.00;
w soboty od 10.00 do 15.00;
możliwy odbiór i zwrot poza podanymi godzinami, również w niedzielę. Szczegóły ustalamy indywidualnie, prosimy o kontakt telefoniczny.

Chcesz sprawdzić w terenie najnowsze rozwiązania techniczne w ebike'ach? W naszej wypożyczlni rowerów elektrycznych w Krakowie zagościła znakomita maszyna - Husqvarna Mountain Cross 4. Rower elektryczny z kolekcji 2021, z najnowszym silnikiem Shimano EP8 - mniejszy i lżejszy od konkurencji przy zachowaniu najwyższych parametrów, w tym 85 Nm momentu obrotowego. Prądu dostarcza pokaźny akumulator o pojemności 500 Wh. Rower na markowym osprzęcie, w pełni amortyzowany. Rower elektryczny z bardzo ciekawym układem jezdnym typu Mullet - koło z przodu w rozmiarze 29 cali, tył 27,5. Dla wielu ideał pod względem trakcji i sterowności. Jeżeli atrybuty techniczne nie są dla Ciebie najważniejsze, zerknij na linię i piękne malowanie tego ebike'a, który odbierzesz w naszej wypożczalni rowerów elektrycznych w Krakowie.
Szczegóły pojazdu
Marka

INNY

Model

INNY

Przybliżony przebieg

BRAK DANYCH

Rok budowy

2020

Paliwo

ELEKTRYCZNY

Szczegóły ogłoszenia
Do samodzielnego użytku

TAK

Wynajem tylko z kierowcą/operatorem

NIE

Wymagane specjalne uprawnienia

NIE

Możliwy zwrot w innym miejscu

NIE

Dostarczenie

NIE

Dostarczenie zakres

0 km

Odbiór

NIE

Odbiór zakres

0 km

Peak Bike
Ogłoszenia Partnera
Orientacyjny cennik wynajmu
Minuta od: -
Godzina od: 100,00
Doba od: 280,00
Tydzień od: -
Miesiąc od: -
Rok od: -
Weekend od: -
Ceny brutto w: PLN
Akceptowane płatności