Opis
Wynajem motocykli - motocyklem.pl

Ekscytacja, wolność, adrenalina - doskonale wiemy, z czym wiąże się motocyklowa pasja. Wiemy też, że nie dla wszystkich prawdziwych zapaleńców jest ona możliwa do zrealizowania. Dlatego postanowiliśmy wyjść im naprzeciw, czego efektem jest stworzona przez nas wypożyczalnia motocykli turystycznych. Od teraz nie musisz być właścicielem motocykla, aby udać się na wymarzoną przejażdżkę jednośladem. Wystarczy, że skorzystasz z innowacyjnej usługi, jaką jest wynajem motocykli online. Za pośrednictwem naszej strony wybierzesz interesujący Cię model motocykla, doposażysz go w niezbędne akcesoria, a następnie zarezerwujesz na interesujący Cię termin. Prosty i intuicyjny konfigurator online pozwoli Ci na szybkie i bezproblemowe wypożyczenie motocykla przez Internet.

Dostarczamy i odbieramy motocykle z dowolnego miejsca na terenie kraju. Dostępność motocykli w największych miastach w Polsce daje Ci możliwość elastycznego wynajmu oraz zwrotu pojazdu po odbytej podróży. Dostarczamy wyłącznie sprawne, wysokiej klasy motocykle - wynajem z pełnym pakietem ubezpieczeniowym dodatkowo zwiększa Twoją ochronę.

Oferujemy zarówno krótko-, jak i długoterminowy najem motocykli. W naszej ofercie znajdziesz niezawodne i renomowane na rynku motoryzacyjnym marki - BMW, Yamaha, Honda. Oferujemy wyłącznie pewne i niezawodne motocykle - wypożyczalnia dokłada wszelkich starań, aby każdy z nich przeszedł okresowy przegląd u wykwalifikowanych mechaników.

Jeżeli interesuje Cię wynajem motocykla na pojedyncze dni lub kilka miesięcy, zgłoś się do nas. Nasza ogólnopolska wypożyczalnia motocykli gwarantuje najwyższy poziom obsługi oraz fachowe doradztwo.

Zapraszamy do kontaktu!
Szczegóły pojazdu
Marka

INNY

Model

INNY

Przybliżony przebieg

BRAK DANYCH

Rok budowy

2017

Paliwo

BENZYNOWY

Szczegóły ogłoszenia
Do samodzielnego użytku

TAK

Wynajem tylko z kierowcą/operatorem

NIE

Wymagane specjalne uprawnienia

NIE

Możliwy zwrot w innym miejscu

NIE

Dostarczenie

TAK

Dostarczenie zakres

500 km

Odbiór

NIE

Odbiór zakres

0 km

motocyklem.pl
Ogłoszenia Partnera
Orientacyjny cennik wynajmu
Minuta od: -
Godzina od: -
Doba od: 229,00
Tydzień od: -
Miesiąc od: -
Rok od: -
Weekend od: -
Ceny brutto w: PLN
Akceptowane płatności