Opis
Business Class Driver
Legal Warsaw Taxi
Exclusive Mercedes S class long
24h/7

Prywatny szofer, kierowca VIP na wynajem

PremiumDrivers – przewóz osób, wynajem taxi, limuzyn, minibusów i busów z siedzibą w Warszawie, zapewnia wynajem wysokiej klasy aut wraz z kierowcą. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą na rynku. Obecnie zapewniam wynajem limuzyn TAXI oraz nieoznakowanych, busów oraz minibusów z kierowcą w Warszawie i na terenie całego kraju, jak i za granicą. Jestem w stanie zaoferować wysokiej jakości usługi transportowe dla każdego. Autami TAXI lub nieoznakowanymi limuzynami.

Jesteśmy dla Was dostępni przez 365 dni w roku. Wiemy także, że Twój czas jest cenny, dlatego po naszej stronie pozostaje opracowanie oferty dla Ciebie. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych Klientów, podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia.

Premium Driver jest nastawione na świadczenie usług na najwyższym poziomie. To wszystko dzięki flocie luksusowych aut marki Mercedes-Benz, Audi, Lexus oraz Jaguar (3-21 miejsc), w najwyższym standardzie i dbałością o najmniejsze szczegóły. Co więcej, za kierownicą naszych pojazdów zasiadają wyłącznie profesjonalni kierowcy. Przeszkoleni do obsługi wielkich korporacji, jak i najbardziej delikatnych zadań.

DODATKOWE USŁUGI

TRANSFERY LOTNISKOWE
ŚLUBY KOMUNIE
IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
SPORTOWE AUTA
SPORTOWA JAZDA
OBSŁUGA EVENTÓW & KONFERENCJI

Premium Drivers w swojej ofercie posiada m.in. transfery z lotniska, hotelu czy dworca, a także dojazd do Warszawa Lotnisko Chopina, Warszawa Modlin. Nasze pojazdy pojawią się zgodnie z rozkładem lotów, aby ograniczyć czas spędzony na lotnisku do minimum. Dodatkowo monitorujemy wszelkiego rodzaju opóźnienia dot. przylotów. W przypadku zaistniałej sytuacji, podstawiamy kierowcę odpowiednio wcześniej.

Podczas przygotowań do tej szczególnej nocy, potrzebujesz przede wszystkim dobrej organizacji. Wykonania w dobrym stylu i w pełnym luksusie. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować nasze usługi do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego czy to będzie 18-stka czy wieczór panieński, gwarantujemy wysoką jakość oraz niezawodność.

Premium Drivers ma w swojej ofercie jako jedyna firma w Warszawie usługi sportowej jazdy autem na wynajem z kierowcą. Szybkie, luksusowe auta w połączeniu z profesjonalnym doświadczonym kierowcą za kierownicą gwarantują nowy poziom adrenaliny i wrażeń z jazdy po mieście i nie tylko. Będąc pasjonatem motoryzacji i prędkości to dla Ciebie poczuć się niemalże jak w "Top Gear".

Jeśli chodzi o podróże grupowe, Premium Drivers ceniony jest tutaj za profesjonalizm, luksus w przystępnej cenie. Z siedzibą w Warszawie, wykonujemy usługi transportowe na terenie całego kraju. Podziel się z nami swoimi oczekiwaniami, a my postaramy się im sprostać. Zaczynając od imprez sportowych, wieczorów panieńskich/kawalerskich, a kończąc na imprezach integracyjnych.

Prywatny szofer, kierowca VIP na wynajem

CONCIERGE, WYNAJEM KIEROWCY
Każdy Klient jest dla nas bardzo ważny. Dlatego z myślą o naszym Klientach, w naszej ofercie znajdują się także usługi, polegające na spełnianiu nietypowych życzeń. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalnym podejściu do wykonywanych usług, świadczymy usługi, które pozwolą zaoszczędzić naszym Klientom ich cenny czas.

Jeśli jedynym autem w jakim dobrze się czujesz jest Twoje własne, to usługa wynajęcia prywatnego szofera będzie właśnie dla Ciebie. Nasi kierowcy gwarantują 100% profesjonalnego podejścia, a o pojazd klienta dbamy jak o Nasz własny. Podaruj sobie odrobinę luksusu i pozwól sobie na prywatnego kierowcę Twojej limuzyny.

Nasza flota, najnowszych busów marki Mercedes – Benz, pozwala nam na zapewnienie transportu m.in. dla dużych grup. Proponujemy szeroki wachlarz wykonywanych przez nas usług transportowych.
Szczegóły pojazdu
Marka

MERCEDES-BENZ

Model

S-KLASSE

Przybliżony przebieg

BRAK DANYCH

Rok budowy

2018

Paliwo

BENZYNOWY

Szczegóły ogłoszenia
Do samodzielnego użytku

NIE

Wynajem tylko z kierowcą/operatorem

TAK

Wymagane specjalne uprawnienia

NIE

Możliwy zwrot w innym miejscu

NIE

Dostarczenie

TAK

Dostarczenie zakres

500 km

Odbiór

NIE

Odbiór zakres

0 km

Vozik
Ogłoszenia Partnera
Orientacyjny cennik wynajmu
Minuta od: -
Godzina od: -
Doba od: -
Tydzień od: -
Miesiąc od: -
Rok od: -
Weekend od: -
Ceny brutto w: PLN
Akceptowane płatności